Наказ МОЗ від 1 листопада 2010 року N 933

Про затвердження Обов’язкового мінімального асортименту лікарських засобів і виробів медичного призначення для аптек та аптечних пунктів на період загрози епідемії грипу


Наказ Міністерства охорони здоров’я України
від 1 листопада 2010 року N 933

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
17 листопада 2010 р. за N 1142/18437


Відповідно до підпункту 29 пункту 4 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого Указом Президента України від 24.07.2000 N 918, та з метою гарантованого мінімального рівня медикаментозного забезпечення населення на період епідемії грипу.


НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Обов’язковий мінімальний асортимент лікарських засобів і виробів медичного призначення для аптек та аптечних пунктів на період загрози епідемії грипу (далі — Перелік), що додається.

2. Міністру охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, начальникам головних управлінь (управлінь) охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити виконання цього наказу.

3. Голові Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів Міністерства охорони здоров’я України (Соловйову О. С.) забезпечити здійснення моніторингу наявності лікарських засобів і виробів медичного призначення, що включені до Переліку, в аптеках та аптечних пунктах.

4. Вважати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства охорони здоров’я України від 13.01.2010 N 3 «Про затвердження Обов’язкового мінімального асортименту лікарських засобів і виробів медичного призначення для аптек та аптечних пунктів на період загрози епідемії грипу A/H1N1/», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 02.02.2010 за N 122/17417.

5. Департаменту регуляторної політики в сфері обігу лікарських засобів та продукції в системі охорони здоров’я забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Гудзенка О. П.

7. Цей наказ набирає чинності з дня офіційного опублікування.

Міністр


З. М. Митник

Чтобы получить в системе перечень лекарственных форм, относящихся к данному списку, используйте запрос, показанный на рисунке справа:


screen