Ініціалізація

Вы тут
< повернутись

Компонент «Ініціалізація« призначений для завантаження в базу даних каталогів та залишків користувача. Причому останні можна завантажити як інвентаризацію.

Структура компонента складається з двох вкладок:  «Ініціалізація« та «Ініціалізація XLS«. У першій відбувається ініціалізація та вибір залишків, каталогу чи інвентаризації з текстових файлів. У вкладці «Ініціалізація XLS« є можливість завантажити залишки, експортовані в файл формату Excel з компонентів «Надходження» чи «Акт приходу».

Порядок роботи:

У вкладці «Ініціалізація« натискаємо «Вибір файлу» і вказуємо розміщення текстового файлу з нашими даними на локальному комп’ютері. Вибираємо «Роздільник»  в залежності від того, який використовується в нашому файлі, і задаємо тип ініціалізації.

Ініціалізація

вкладка «Ініціалізація»

Після натискання кнопки виконати Виконати (F9) розпочнеться імпорт даних і його результат можна буде спостерігати у вікні «Протокол завантаження». Якщо не було помилок — то тиснемо «Застосувати» і дані попадають в базу.

Протокол завантаження

вкладка «Ініціалізація» — Застосувати

При використанні ініціалізації xls документів можна використовувати вже готові шаблони вибравши  їх у «Тип налаштування», або добавити свій зайшовши у «Мої налаштування».

ініціалізація xls-файлів

ініціалізація xls-файлів

додавання шаблону

додавання шаблону