OLAP Документ

Вы тут
< повернутись

Компонент «OLAP Документ» призначений для аналізу інформації у розрізі документів (витрата чек, надходження, повернення чек, ін.). Дані для аналізу ми можемо відфільтрувати по даті: «Дата з» та «Дата до», а також по структурі, обравши потрібну із списку.

У верхній частині вікна знаходиться панель інструментів та кнопки налаштування.

Після натискання кнопки «Виконати» у будь-якій вкладці аналізу програма виводить на екран дані, розраховані згідно налаштувань та фільтрів.

Кнопка «Діаграма» — дозволяє отримати графічне відображення інформації.

Кнопка «Налаштування» —  дозволяє налаштувати певні опції відображення діаграми.

Кнопки «Відкрити схему» та «Зберегти схему» —  дозволяють зберегти шаблони нашого аналізу для подальшого використання, та зменшення часу на формування звітів.

Кнопка «Експорт в excel» — дозволяє  зберігати отримані звіти у файл для подальшої роботи з ними в програмі excel.

У верхній частині головного вікна  «OLAP Документ» знаходяться кнопки, перемістивші які у частину аналізу, ми можемо сформувати звіт із вибраними колонками.

Порядок роботи:

  1. Для того, щоб відкрити компонент «OLAP Документ» групи «Аналіз», натисніть відповідну кнопку  у головному вікні облікової програми.

2. У панелі параметрів виставте необхідні налаштування, оберіть потрібні стовпці  та перетягніть  їх до потрібного поля для формування звіту, та натисніть кнопку «Виконати». У даному випадку ми формуємо звіт за певний період по аптеці 1, у розрізі типів документів, з відображенням закупівельної да відпускної суми з ПДВ.

3. За допомогою фільтрів, які знаходяться у стовпцях ми можемо додатково відфільтрувати отримані дані (наприклад за постачальником).

Важливо: При фільтрації за допомогою стовпців, необов’зково кожен раз натискати кнопку «Виконати» тоді інформація буде оновлена.