Автоматизація в мережі "Соціальна аптека" за допомогою Програмного комплексу "Аптека"

31 березня 2016 р. відкрита перша Аптека мережі комунальних закладів «Соціальна аптека» в місті Мукачево. Аптека з’явилася в міському поліклінічному відділенні Мукачівської ЦРЛ по вул. Грушевського.

На відкритті аптеки був присутній мер міста Мукачева Андрій Балога, який урочисто оголосив про відкриття аптеки.

Відкриття Соціальної аптеки, р. Мукачево

Відкриття Соціальної аптеки, г. Мукачево

Автоматизація робочого процесу в аптеці здійснюється завдяки широким функціональним можливостям програми ПК “Аптека”. Програмний комплекс «Аптека» включає: облік руху товару, фармзаказ та інформаційну систему з повним каталогом товарів (лікарських засобів, виробів мед.призначення, Бадів та ін). Каталог класифікується по всім необхідним параметрам в роботі Аптеки. Препарати розділені за статусом: без рецепта (перелік ЛЗ, які відпускаються без рецепта), перелік обов’язкового асортименту ЛЗ для аптечної мережі, перелік засобів загального призначення, переліки ЛЗ, ціноутворення яких підлягає державному регулюванню, та безліч інших. Подібна класифікація дозволяє відразу забезпечити аптеку необхідними препаратами і скорочує терміни запуску аптеки в роботу. Для більшості позицій доступна Інструкція із застосування, можливістю подивитися Синоніми та їх наявність в аптеці.

………………………………

Асортимент «Соціальної аптеки» м. Мукачево в перший же день склав 12 тис. найменувань лікарських засобів. У планах керівництва розширити перелік до 15 тис. препаратів. Всі товари, представлені в аптеці мають мінімальну націнку до 10%, що дуже важливо для людей з малозабезпечених верств населення, а також інвалідів, ветеранів та інших пільгових категорій.

………………………………

Націнка в Програмному комплексі «Аптека» настроюється під потреби будь-якого роду організації. Існує можливість націнити позиції окремо за категоріями, групами, умовами оплати, у відповідності зі ставкою ПДВ, в залежності від статусу препарату (іноземний або вітчизняний). Свій відсоток націнки можна поставити і на певний лікарський засіб. При завантаженні прибуткової накладної націнка кожної окремо взятої позиції може бути відредагована в залежності від потреби аптеки.

Для окремих організацій і покупців є можливість внести іменну націнку, пріоритет, якої буде вище загальної націнки.

Для регульованих державою списків медикаментів за замовчуванням встановлені системні списки, наприклад ЦРГ 955.

Функціонал програми дозволяє реалізувати дисконтні системи і підключити систему знижок за картками клієнта. Налаштувати знижки в залежності від часу, дня тижня, суми покупки, під певну людину.

………………………………

Після введення в травні 2016 р. «Карти мукачівця» городяни матимуть можливість: отримувати пільги, доплати, допомоги, компенсації, знижки, а саме додаткову знижку у розмірі 3% на лікарські засоби придбані у даній мережі аптек.

………………………………

Соціальна аптека, р. Мукачево

Соціальна аптека, м. Мукачево

В ПК Аптека є можливість вносити записи по Страховим компаніям, лікарням і лікарям-консультантам, прописуючи необхідні умови співробітництва (знижки, франшизи).

Всі ці, та багато інших функціональних можливостей Програмного коплексу “Аптека”

дають можливість провізору, фармацевту – якісно, грамотно і швидко обслуговувати клієнтів, залучаючи тим самим лояльних покупців і збільшуючи товарообіг.

………………………………

Мережа аптек «Соціальна аптека» спеціалізується на обслуговуванні пільгових категорій населення, які перебувають на обліку в ЛПЗ міста Мукачево, (ветерани праці, інваліди та учасники війни, громадяни, постраждалі внаслідок катастрофи на Чорнобильській АЕС, пенсіонери та інші малозабезпечені верстви населення. )

………………………………

Соціальна аптека, р. Мукачево

Соціальна аптека, м. Мукачево

Аптека повністю комп’ютеризована, весь товарний облік та інформаційний супровід ведеться за допомогою програми ПК “Аптека”. Фахівці з програмою супроводжують процес роботи аптеки, починаючи з первинної настройки програмного забезпечення та впровадження аптеки в роботу. Проводять необхідні консультації, з щоденною актуалізацією інформаційного забезпечення і допомогою у вирішенні технічних труднощів, тобто забезпечують повний технічний супровід.

Докладно про спеціалізоване ПО для Аптек читайте на сторінці: https://pharmbase.com.ua/uk/avtomatizaciya-aptek/

Місцева Телекомпанія  М-студіо зняла репортаж з місця відкриття аптеки, подивитися який Ви можете нижче (з 8:07):

Графік роботи “Соціальної аптеки”: Пн.- Пт з 7:30 за 18:30, сб – Нд. з 7:30 до 15:00.

Поделиться:
  •  
  •  
  •  
  •