eHealth

Шановні користувачі, еАптека-Компендіум готова до роботи!

Раді повідомити , що компанія Софтінформ отримала необхідну акредитацію від Національнії служби здоров’я України (НСЗУ) та почала працювати в якості Аптечної інформаційної системи (АІС).

еАптека-Компендіум – це комплексний інструмент для роботи з програмою «Доступні ліки» та Електронним рецептом в структурі eHealth.

Обробка отриманих заявок на роботу в Електронній системі охорони здоров’я, я правило, займає 10 днів.

Але представники НСЗУ підтвердили, що аптеки, які пройдуть всі необхідні технічні процедури реєстрації юридичних осіб в системі до 9.00 29 березня 2019 року отримають можливість працювати з функціоналом погашення рецепта з 1 квітня 2019 року.

Зареєструвати аптечне підприємство дуже просто за допомогою нашого сервісу еАптека-Компендіум. При цьому не важливо яка у вас встановлена система обліку!

Користувачі ПК Аптека можуть працювати у звичному інтерфейсі, для решти клієнтів така можливість буде реалізована у вигляді WEB-інтерфейсу.

Слід звернути увагу, що в процесі  будуть переходи з сайту МІС (еАптека-Компендіум) на сайт eHealth для авторизації, після чого ви знову продовжите працювати на сайті МІС.

Отже, крок перший – перейти на сайт compendium.uaта створитиособистийкабінет

Крок другий – в особистому кабінеті зареєструвати юридичну особу з використанням електронного підпису Директора. Зверніть увагу, на один номер телефону та електронну адресу можливо зареєструвати тільки одну юридичну особу.

Крок третій – додаємо свої аптеки.

Крок четвертий – відправляємо заявку на заключення договору з НСЗУ.

Крок п’ятий – реєструємо персонал аптек.

При виникненні будь-яких питань в процесі роботи звертайтесь, будь-ласка, до вашого менеджера. Крім того, наша технічна підтримка завжди готова допомогти за телефоном +38(044) 585-97-12

 

Поделиться:
  •  
  •  
  •  
  •