Екстемпоральна рецептура

Протягом усього життя «Програмного комплексу «Аптека» багато клієнтів задавали нам питання про функціонал аптечного виробництва в системі. Незважаючи на те, що кількість аптек з виробництвом скорочується, даний функціонал залишається необхідним для багатьох аптек і аптечних мереж. Найбільш вдалою є схема роботи, при якій товар виробляється на одній аптеці в мережі і розподіляється на інші.

оскільки різні аптеки використовують різні схеми формування тарифів і відпускних цін на власну продукцію ми зробили модуль виробництва максимально гнучким і настроюваним.


Аптечне виробництво складається з наступних компонентів:

«Довідники» – «Тарифи виробництво»

Процес виробництва починається з встановлення тарифів. Система підтримує як можливість ведення тарифів, встановлених державою, так і спрощені схеми тарифікації.

Довідники - Тарифи виробництво

Довідники – Тарифи виробництво

Зміна ціни тарифу фіксується в окремій таблиці, що дозволяє розрахувати вартість товару на будь-яку дату.

Галочка «Не використовувати в розрахунку тарифу» дозволяє виключити вартість даного ресурсу з кінцевої відпускної ціни товару. Найчастіше застосовується до води.

Є можливість вказувати окремий тариф на виробничий цикл. У такому разі вартість тарифу буде розподілятися пропорційно між усіма одиницями виробленого товару.

«Товар» – «Товари для виробництва»

Довідник містить шаблони товарів для виробництва. Для створення шаблону необхідно вибрати з довідника товар, який планується виробляти (якщо його немає в довіднику – попередньо створити його).

Товар - Товари для виробництва

Товар – Товари для виробництва

Для виробленого товару можна вказати:

  • Термін придатності в днях
  • Націнку (вибрати з довідника потрібний шаблон націнки)
  • Кількість товару на цикл виробництва (максимальна кількість товару, яку можна зробити за один виробничий цикл)

Крім цього товару необхідно вказати склад із зазначенням кількості субстанції на одиницю продукції, а також тарифи, що застосовуються до даного товару.

«Рух» – «Акт виробництва»

Компонент «Акт виробництва» призначений для створення товарів з готових шаблонів.

При створенні нового акта виробництва є можливість вказати всі атрибути нової партії а також націнку на вироблений товар. Кількість виробленого товару автоматично береться з шаблону.

Створення акта виробництва

Створення акта виробництва – «Рух» – «Акт виробництва»

При створенні акта система автоматично підбирає склад із залишків аптеки, якщо кількості товару не вистачає – рядок забарвлюється в червоний колір. В акті можна вручну змінювати склад виробленого товару та його тарифи. При бажанні можна вказати відпускну ціну товару.

Склад - «Рух» - «Акт виробництва»

Склад – «Рух» – «Акт виробництва»

При закритті акта виробництва створюються документи «Акт списання» та «Акт оприбуткування». До партій товару застосовуються ті ж дії, що і до звичайного товару (переміщення між аптеками, переоцінка, списання тощо).

За будь-який період часу можна отримати звіти про зроблений товар і тарифи.

Більш детально про модулі можна дізнатися за телефоном:

Служба підтримки клієнтів: (044) 585-97-12

Або залишайте заявку в формі нижче і ми зв’яжемося з Вами: ↓

Поделиться:
  •  
  •  
  •  
  •