Нові вимоги до використання української мови

   16 липня 2019 в дію вступає Закон №5670-д про функціонування української мови як державної. Цей законодавчий акт регулює використання української мови у всії сферах, в тому числі  в сфері обслуговування. Це означає, що у аптечних підприємств з’явиться необхідність використовувати українські  найменування медикаментів в довідниках, ведені номенклатури, звітності, чеках тощо. І наш Інформаційний Web-сервіс призначений допомогти клієнтам в рішенні цієї задачі.

   Контент для роботи аптеки та наповнення інтернет-ресурсів: каталоги та класифікатори, інструкції до препаратів, текст чека як розрахункового документа – вся інформація вже доступна нашим клієнтам на державній мові. Весь контент надається у зручному для експорту вигляді та регулярного оновлення.

   Нагадуємо, що стартова сторінка сайтів в інтернеті має бути за замовчуванням українською мовою. На реалізацію цієї норми дається 18 місяців с моменту вступу Закону в силу. Офіційні сторінки компаній в соціальних мережах та мобільні додатки – 36 місяців. Сфера обслуговування та інтернет-торгівля – 18 місяці. Для комфортної роботи та адаптації державою передбачено перехідний період, штрафні санкції будуть застосовувати лише через 3 роки.

   Для підключенню до Інформаційного Web-сервісу звертайтесь за адресою: maxim.martynenko@morion.ua

Поделиться:
  •  
  •  
  •  
  •