Революція в програмі «Фармзаказ АПТЕКА». До прочитання обов’язково!

Таким чином, і ми, і користувачі даного програмного продукту — читачі нашої газети, є не тільки свідками еволюції програми, але і активними її учасниками.

Сьогодні ми представляємо вам не просто чергове нововведення, що стосуються даного програмного продукту — насправді це є одним з найбільш важливих етапів у розвитку програмного продукту під назвою «Фармзаказ АПТЕКА».

Диск, який ви отримали з 9-м номером «Щотижневика АПТЕКА» і тримаєте зараз у своїх руках, можна назвати перехідним, бо він дозволяє всім користувачам «Фармзаказа АПТЕКА» перейти в подальшому до більш інтерактивного та мобільного використання цього програмного продукту.

Перш ніж почати розповідь, пропонуємо для ясності, і щоб уникнути плутанини версію з програмою «Фармзаказ АПТЕКА» на диску, який ви отримали з сьогоднішнім номером нашої газети (у цьому році 9-м за рахунком), умовно назвати 9-ю версією програми «Фармзаказ АПТЕКА», а, відповідно, диск, отриманий з № 8, — 8-ю версією, отриманий з № 7 — 7-ю і так далі.

Зараз на вашому робочому персональному комп’ютері вже встановлена одна з версій нашої безкоштовної програми «Фармзаказ АПТЕКА»: хтось встановив її з самого першого диска, після чого кожен раз при отриманні нової версії програмного продукту акуратно слідував інструкції користувача і оновлював (до 8-ї версії включно), хтось був у відпустці або тривалому відрядженні і у нього не було часу оновити, наприклад, 5-у версію до нинішньої 8-ї.

Як ми вже відзначали вище, до сьогодні кожен користувач програмного продукту «Фармзаказ АПТЕКА», натискаючи на кнопки «Оновити з диска» або «Оновити по мережі», міг оновлювати лише дані, наприклад прайс-листи з останніми пропозиціями постачальників. Коли ж в сам програмний продукт вносились якісь зміни і новації його розробниками, користувачеві доводилося, отримавши черговий випуск «Щотижневика АПТЕКА» з новим диском, оновлювати програму вручну до останньої версії шляхом перевстановлення програмного забезпечення. Лише після цього користувач міг отримати нові дані і прайс-листи. Все це вимагало від вас, користувачів, чималої кількості часу і дій.

На диску, який ви отримали з цим номером нашої газети і тримаєте зараз в своїх руках, знаходиться 9-а версія безкоштовного програмного продукту «Фармзаказ АПТЕКА», яка назавжди позбавить вас від необхідності втрачати свій час на якісь перевстановлення програми.

Це стало можливо завдяки тому, що тепер кожен раз при натисканні на кнопку «Запуск/Оновлення» до вас на комп’ютер надходитимуть не тільки свіжі дані з пропозиціями від постачальників, але і автоматично оновлюватиметься саме програмне забезпечення.

Отже, для того щоб скористатися «перехідним» диском і назавжди полегшити собі роботу з програмою «Фармзаказ АПТЕКА», для початку встановіть CD в дисковод.

У тому випадку, якщо на вашому комп’ютері була встановлена програма «Фармзаказ АПТЕКА», вам достатньо в з’явившомуся після завантаження диска вікні вибрати команду «Запуск/Оновлення» — програма сама витягне необхідні дані, оновить програму і отримає оновлені відомості від постачальників (рис. 1).

pict_1[1]

Вибір команди «Перевстановлення» запустить переінсталляцію програми «Фармзаказ АПТЕКА» «жорстко», з повною заміною всіх даних і налаштувань, раніше внесених користувачем.

Процес оновлення може зайняти всього декілька хвилин; при перевстановлені часу буде потрібно дещо більше — це залежить від того, як давно ви оновлювали встановлене на вашому комп’ютері програмне забезпечення «Фармзаказа АПТЕКА». Нехай вас не лякає — це природно для процесу оновлення програмного забезпечення.

В подальшому команда «Перевстановлення» як одним, так і іншим користувачам буде необхідна тільки у випадку крайньої необхідності, коли з вашим комп’ютером щось сталося або коли ви хочете почати роботу в програмі «Фармзаказ АПТЕКА» з чистого аркуша.

Після того, як оновлення закінчено, на вашому робочому столі з’явиться оновлений інтерфейс програми «Фармзаказ АПТЕКА», який може відрізнятися від встановленого раніше (рис. 2). Так буде і надалі — всякий раз, коли програма буде оновлюватися, цілком нормальним буде зміна графічного дизайну або поява якихось додаткових кнопок. Все це свідчить про те, що ми працюємо над удосконаленням програмного забезпечення, а ви маєте останню, найбільш актуальну на сьогодні його версію.

«Фармзаказ АПТЕКА»

Після того, як встановлена на вашому комп’ютері програма «Фармзаказ АПТЕКА» оновилася і вами були отримані самі останні дані з пропозиціями від постачальників, ви можете сміливо заходити в програму і працювати з нею.

Безумовно, ми, як і раніше, будемо вдячні за ваші побажання та пропозиції щодо оптимізації роботи програмного продукту «Фармзаказ АПТЕКА». З усіх питань, пов’язаних з використанням програми «Фармзаказ АПТЕКА», ми просимо вас звертатися в компанію «МОРІОН». Ваші побажання будуть враховані нашими розробниками та дозволять працювати з програмою ще зручніше і ефективніше. Відгуки можна направити:

  • листом за адресою: 01001, Київ-1, а/с «В»-82;
  • факсом за телефоном: (044) 585-97-10 (багатоканальний);
  • e-mail: public@morion.ua.

Валерій Юдин

Поделиться:
  •  
  •  
  •  
  •