Знайомтесь, еАптека-Компендіум!

Зі стартом реформування сфери охорони здоров’я в Україні традиційний медичний документообіг переходить на електронний формат.

І компанія «Софтінформ» вже почала роботу в якості Аптечної Медичної інформаційної системи. Для цього ми створили новий програмний продукт – еАптека-Компендіум.

еАптека- це нове комплексне програмне рішення для інтеграції аптек в eHealth. Фактично, це інструмент  для ефективної роботи з Електронним рецептом на всіх етапах та програмою «Доступні ліки».

Користувачі системи обліку ПК Аптека мають можливість в звичному інтерфейсі працювати в eHealth в рамках вказаних програм. Для всіх інших клієнтів функціонал для роботи буде реалізовано у вигляді WEB-інтерфейсу (в браузері).

Як це працює и що з усім цим робити?

По процедурних питаннях слід пройтися окромо.

Отже, в першу чергу слід звернутись до нашого менеджера служби підтримки та повідомити йому про ваше бажання використовувати еАптеку для роботи в eHealth.

Тепер черга призначити відповідальних осіб:

  • Хто буде відповідати за реєстрацію юридичної особи? Директор. Тільки керівник зможе зареєструватись в eHealth.
  • Хто буде відповідальним за погашення рецепту в кожній конкретній аптеці? Припустимо варіант, коли за цей процес відповідає один чи більше співробітників з фармацевтичною освітою. На кожну відповідальну особу аптеки слід отримати ЕЦП.

З метою спростити цей процес, рекомендуємо виписати довіреність на одного з відповідальних співробітників, котрий проведе роботи по отриманню ЕЦП в одному з сертифікованих центрів. Такий варіант значно скоротить ваш час.

Також слід забезпечити наявність захищених флеш-накопичувачів для зберігання ключів.

Є альтернативний спосіб підтвердження своїх дій в системі еАптека – замість ЕЦП можна отримати MobileID у оператора зв’зку. При такому варіанті цифровий підпис буде зберігатися  на сім-картці телефона. Перевага перед класичним варіантом з ЕЦП очевидні: зручність у використанні, невисока вартість, простота адміністрування.

Пройти процес реєстрації юридичних осіб та підрозділів для учасників програми реімбурсації та заключення договорів з НСЗУ через систему еАптека-Компендіум можна вже до 25 березня 2019 року. Спеціалісти «Софтінформ» нададуть при цьому необхідну технічну підтримку.

Слід відмітити, що НСЗУ буде заключати договори про реімбурсацію з аптеками усіх форм власності, котрі виконають мінімальний набір вимог:

  1. Будуть зареєстрованими в eHealth.
  2. Матимуть ЕЦП у співробітників, котрі будуть працювати в електронній системі.
  3. Матимуть відповідне комп’ютерне обладнання та доступ до Інтернету.
  4. Матимуть програмне забезпечення , яке є Медичною інформаційною системою та може бути підключене до eHealth.

Для можливості сформувати заявку на заключення договору про реімбурсацію з НСЗУ в системі еАпетка-Компендіум передбачений свій Особистий кабінет. Частина заявки сформується автоматично. Керівнику аптечного закладу необхідно буде додати банківські реквізити та обрати аптеки, котрі будуть відпускати препарати за програмою «Доступні ліки».

В своєму Особистому кабінеті сервісу еАптекааптека зможе дізнатися про статус розгляду заявки, що була подана.

еАптека допоможе вам максимально автоматизувати взаємодію робочих процесів з електронною системою охорони здоров’я, а також забезпечити повний цикл медичного документообігу.

Працювати стане зручніше, швидше та ефективніше.

Якщо ви ще не є нашим клієнтом, але бажаєте  більше дізнатись про всі технічні рішення для роботи с Електронним рецептом та програмою «Доступні ліки», які надає еАптека – звертайтесь до менеджера в вашому регіоні.

 

Поделиться:
  •  
  •  
  •  
  •